S jakou leteckou společností letět do U.S.A.?

Do U.S.A. jsem letěl z Evropy čtyři krát (jednou jsem letěl z Mexika). Po každé s jinou leteckou společností a tři krát to byla velice příjemná zkušenost.

United Airlines mě na mém prvním letu do “Států” příjemně překvapily. Hned po vzletu z Heathrow začaly letušky podávat solené preclí(č)ky a nápoje. Poté podávaly oběd, nápoje, sváču, nápoje. Bylo vidět, že letušky ve vzduchu na palubách letadel strávily již hodně času. Mohlo jim být dobře přes padesát a řeknu vám, že se mi to líbilo. Nedělaly ksichty jako ta mladá devčata.

American Airlines – jejich pokrmy mně chutnali více než pokrmy podávané United Airlines. Jinak stejná spokojenost jako s United Airlines.

Let z Chicaga do Salt Lake City. Jako v soukromém letadle :-).
Let z Chicaga do Salt Lake City. Jako v soukromém letadle :-).

British Airways již nikdy! S BA létám často mezi Londýnem a Prahou, ale mimo Evropu již s nimi nepoletím. To ani omylem! Po vzletu nějaká sváča, poté oběd a pak 5:30 minut nic. Když píši nic, tak opravdu nic. Ani kapka vody. Před přistáním v Phoenixu, AZ rychle večeře.

Při zpátečním letu ze San Franciska byly stewardi ještě drzí. Tak drzí, že jsem je (plešouna a jeho kolegu indického zevzření) měl sto chutí proplesknout, to aby se vzpamatovali.

U.S. Airways – Z Phoenixu letím do San Francisca s U.S. Airways. Super servis. Jenom za velké zavazadlo se platí $25. Ale pokud cestujete “na lehko”, tak příruční zavazadlo je zadarmo. Příjemný americký standard. Starají se o vaše pohodlí.

Delta – do Mexika (Cancún) letím s Deltou ze San Franciska přes Atlantu. Zpáteční cesta přes Atlantu do S.F. Americký standard jako s U.S. Airways.

Virgin America – platíte za velké zavazadlo $25. Příjemný americký standard s úsměvy letušek navíc.

Virgin Atlantic

Virgin Atlantic – nejlepší servis!!! Starají se o vás, jako byste byli ještě v zavinovačce. Opravdu, takový servis to byl při našem letu tam i zpět (Heathrow – Los Angeles, Chicago – Heathrow).

Pokud budete mít možnost letět s Virgin Atlantic, tak neváhejte ani minutu. Za vaše peníze dostanete opravdu nadstandardní servis.

Leave a Reply